-9%

Штатна магнітола Lesko Chrysler PT Cruiser 2000-2010 10" 4/64 Gb CarPlay 4G Wi-Fi GPS Prime (13943-89940)
13 089 ₴
11 899 ₴
- В наявності
- Код: 13943-89940
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Для техніки із сенсорним керуванням, чинників першорядної важливості можна виділити два — це тип і якість дисплея. У нашому разі магнітола має IPS-екран із підтримкою HD. Така комбінація дає змогу домагатися вищої деталізації картинки завдяки збільшенню щільності пікселів, правильнішому кольоропередаванню та глибині зображення. Дисплей має великий діапазон запасу яскравості, який можна регулювати прямо за інтерфейсом магнітоли звичним повзунком, а також високу частоту оновлення матриці. Що ж до робочої поверхні, то тут матрицю захищає загартоване скло з дещошаровим захистом, антивідблисковим та олеофобним покриттям.
Серед особливостей інтерфейсу, можна зазначити можливість встановлення віджетів — це може бути навігація, вікно відео програвача, практично все, де є нативна їх підтримка, передбачена розробником використовуваного вами програмного забезпечення, , а також CarPlay (AndroidAuto для користувачів Android), який фактично клонує середовище вашого смартфона під час під'єднання та переносить її на дисплей.
Окремо треба зазначити й наявність звукового DSP процесора, який слугує для перетворення й оброблення сигналу від системи та виведення його на акустику вже в фільтрованому вигляді. Фактично він розбиває сигнал на частоти та за допомогою алгоритмів пропускає його через власний фільтр у реальному часі, вибудовуючи АЧХ з урахуванням розташування слухачів щодо акустичної системи в салоні авто. Процесор досить добре справляється з навантаженнями, на що також істотний вплив має ефективна система охолодження.
Безпечний паркувальний процес завдяки підтримці камер заднього огляду. Магнітола може виводити зображення з камер заднього огляду прямо на дисплей, це сприяє зручнішому й точнішому паркуванню, знижуючи ризики пошкодження авто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 52 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Chrysler |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 64Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Входи і виходи | |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| API Level | 29 |
| Android авто | Да |
| Car Play | Да |
| Активне охолодження | Да |
| Артикул | 13943-89940 |
| Архітектура ядра | 8х ARM Cortex-A55 1.60 GHz |
| Версія Android | 13 |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Можливість вибору мови інтерфейсу | Так, усі мови |
| Вбудований звуковий DSP-процесор | Да |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер/Відеовихід/Аудиєвийод |
| Вихід на камеру | Да |
| гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | PowerVR Rogue GE8322 |
| Діагональ екрану | 10" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Підтримувані формати | AVI/WMA/MP3/FLAC/WAV/JPEG |
| Процесор | Unisoc UIS7862S |
| Розмір | 14.7 x 25.2 см |
| Дозвіл екрану | 268 dpi |
| Слот для SIM карти | так, знімний |
| Сумісність | Chrysler PT Cruiser 2000-2010 |
| Підсилювач | TDA 7851l |
| Частота оновлення екрана | 62 Гц |
| Частота процесора | 2.0 GHz |
| Екран | IPS |
| Мова інтерфейсу типово | Український |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 899 ₴


