-23%

Штатна магнітола Lesko Volkswagen Golf Plus II 2009-2014 9" 4/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top (13949-90091)
12 999 ₴
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 13949-90091
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомагнітола — це пристрій, що дає змогу слухати музику в салоні авто та є невіддільною частиною будь-якого автомобіля. Вона прикрашає час, який автомобіліст проводить у дорозі, слухаючи улюблені хіти або новини. Вимоги покупців ростуть щодня. Тому сьогодні всі магнітоли обладнані функцією MP3 плеєра, які дають змогу програвати музичні файли у форматі MP3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Артикул | 13949-90091 |
| Архітектура ядра | 2х ARM Cortex-A75 2002MHz + 6x ARM Cortex-A55 2002MHz |
| Версія Android | 12 |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер/Відеовихід/Аудиєвийод |
| Виносний Sim-слот | Да |
| гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | MALI-G52 |
| Діагональ екрану | 9" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Кількість ядер | 8 |
| Пам'ять станцій | 30 шт. |
| Підтримувані формати | WMA/MP3/JPEG/WAV/FLAC/AVI |
| Підтримка 4G | Так |
| Покриття дисплея | 2.5D Multi-touch screen |
| Процесор | Unisoc Tiger T618 |
| Робочі діапазони частот | FM/AM |
| Радіочип | TDA7708 |
| Розмір | 13 x 4.5 x 22.5 см |
| Дозвіл екрану | 1280 x 720 px |
| Сумісність | Volkswagen Golf Plus II 2009-2014 |
| Підсилювач звуку | ST7850 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


