Головний чинник і ключовою умовою продуктивних можливостей будь-якого головного пристрою, є його компоненти й операційна система, завдання якої надати максимальний набір користувацьких інструментів. Добре оптимізована система, у нашому разі Андроїд, дає змогу «залізу» легко справлятися з запуском необхідних програм, як на цей момент, це одна з найпоширеніших і найбільш розвинених операційних систем.
Lesko 3500A — це головний пристрій, що працює під керуванням свіжої Андроїд 13 і має, мабуть, весь необхідний потенціал для роботи не тільки зі звуком і доступними застосунками, але й із зовнішніми пристроями, як-от камери заднього огляду, Bluetooth гарнітури, USB карти пам'яті та багато іншого.
Як центральний процесор тут використовується чотириядерний ARM Cortex A7 з тактовою частотою ядра 1.1 GHz, 2 гігабайтами оперативної та 32 гігабайтами вбудованої пам'яті. Для розширення графічних можливостей пристрою використовується окреме ядро Mali-450 MP. Це графічний інтерфейс, що працює на частотах 700 МГц, який має у своєму розпорядженні API OpenGL ES 2.0 і оптимізоване енергоспоживання.
Щодо екрана, то тут це 10-дюймовий поворотний дисплей, з можливістю регулювання кута нахилу та щільністю пікселів 160 dpi. Він має співвідношення сторін 1024х600 пікселів, а також частоту оновлення матриці 60 Гц, що вже давно стало умовним мінімумом для такого та не тільки типу пристроїв. Все це дає змогу переглядати відео з високою роздільною здатністю, здійснювати навігацію за інтерфейсом, користуватися програмами та іншим, комфортно для очей. З плюсів також варто зазначити наявність WiFi для доступу до інтернету, GPS, USB-роз'ємів для під'єднання пристроїв.
3500A — це чотириканальна магнітола, а її потужність становить 60 ватів, що гарантує впевнену роботу з більшістю акустичних систем і глибину звучання відтворюваних медіафайлів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| RCA-виходи | 3 пари |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Кількість каналів | 4 |
| Потужність | 60 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Додаткові характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Входи і виходи | |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB інтерфейс | Да |
| Артикул | 10196-50566 |
| Архітектура ядра | 4x ARM Cortex-A7 1118 MHz |
| Версія Android | 13 |
| Внутрішня пам'ять | 32 ГБ |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер/Відеовихід/Аудиєвийод |
| гарантія | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-450 MP |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість пікселів | 160 dpi |
| Кількість ядер | 4 |
| Підтримувані формати | JPEG/MPEG4/FLAC/WAV/AVI/WMA/OGG/MP3 |
| Процесор | ARM Cortex A7 |
| Дозвіл екрану | 1024 x 600 px |
| Сумісність | Універсальний |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 423 ₴











