-23%

Штатна магнітола Lesko Toyota Auris II Рестайлінг 2015-2018 10" 4/64Gb 4G Wi-Fi GPS Top (14148-91239)
13 649 ₴
10 499 ₴
- В наявності
- Код: 14148-91239
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Магнітола з великим сенсорним дисплеєм зробить процес керування функціями програвача та інших застосунків простішим і органічнішим. Створюйте плейлисти, виводьте, закріплюйте та відтворюйте необхідну інформацію на дисплеї головного пристрою.
Завдяки вбудованому мікропроцесору магнітола відтворює живий і об'ємніший звук і має гнучкіші інструменти його налаштувань. Готові ефекти моделювального простору, персональні параметри еквалайзера.
Відтворення робочого стола вашого смартфона на екрані магнітоли. Підтримка CarPlay і Android Auto дає змогу використовувати деякі встановлені на вашому смартфоні програми, керуючи ними через дисплей магнітоли, залишаючи їхні дані в телефоні.
Крім того, магнітола має окрему GPS-антену для кращого позиціювання транспортного засобу та підтримки стабільної роботи зі супутниками. Навігація доступна і в режимі безпосереднього використання головного андроїд пристрою, через Google Maps, незалежно від активності Carplay або Android Auto!
Магнітола з підтримкою камер заднього огляду робить процес паркування безпечнішим.
Запорука високої продуктивності — багатоядерний процесор із потужним графічним прискорювачем для відтворення візуальних завдань.
Магнітол має 4 ГБ оперативної та 64 ГБ вбудованої пам'яті як накопичувач для зберігання даних. Робота пристрою забезпечується стабільною версією операційної системи ANDROID.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 64Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| DSP процесор | Да |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Артикул | 14148-91239 |
| Архітектура ядра | 8x ARMv7 2200 MHz |
| Версія Android | 10 |
| Входи і виходи | Відеовихід/Аудиовихід/Вихід на сабвуфер |
| гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | PowerVR Rogue GE8300 |
| Діагональ екрану | 10" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Звуковий чип | ST7850 |
| Кількість ядер | 8 |
| Особливості | Carplay |
| Пам'ять станцій | 30 шт. |
| Підтримувані формати | APE/OGG/MPEG1/WMA/MPEG4/MPEG2/MP3/WAV/AVI/JPEG/FLAC |
| Підтримка 4G | Так |
| Процесор | MediaTek (MTK) ac8257 |
| Робочі діапазони частот | FM/AM |
| Радіочип | TDA7708 |
| Розмір | 14.7 x 25.2 см |
| Дозвіл екрану | 1024 x 600 px |
| Сумісність | Toyota Auris II Рестайлінг 2015-2018 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 499 ₴


