-23%

Штатна магнітола Lesko Toyota Camry (USA) VII (XV50) Рестайлінг 2015-2017 10" 2/32Gb CarPlay 4G GPS Prime (14382-92541)
14 949 ₴
11 499 ₴
- В наявності
- Код: 14382-92541
+380 (68) 111-06-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Для техніки із сенсорним керуванням, чинників першорядної важливості можна виділити два — це тип і якість дисплея. У нашому разі магнітола має IPS-екран із підтримкою HD. Така комбінація дає змогу домагатися вищої деталізації картинки завдяки збільшенню щільності пікселів, правильнішому кольоропередаванню та глибині зображення. Дисплей має великий діапазон запасу яскравості, який можна регулювати прямо за інтерфейсом магнітоли звичним повзунком, а також високу частоту оновлення матриці. Щодо робочої поверхні, то тут матрицю захищає загартоване скло з дещошаровим захистом, антивідблисковим та олеофобним покриттям.
Серед особливостей інтерфейсу, можна зазначити можливість встановлення віджетів — це може бути навігація, вікно відео програвача, практично все, де є нативна їх підтримка, передбачена розробником використовуваного вами програмного забезпечення, , а також CarPlay (AndroidAuto для користувачів Android), який фактично клонує середовище вашого смартфона під час під'єднання та переносить її на дисплей.
Окремо треба зазначити й наявність звукового DSP процесора, який слугує для перетворення й оброблення сигналу від системи та виведення його на акустику вже в фільтрованому вигляді. Фактично він розбиває сигнал на частоти та за допомогою алгоритмів пропускає його через власний фільтр у реальному часі, вибудовуючи АЧХ з урахуванням розташування слухачів щодо акустичної системи в салоні авто. Процесор досить добре справляється з навантаженнями, на що також істотний вплив має ефективна система охолодження.
Безпечний паркувальний процес завдяки підтримці камер заднього огляду. Магнітола може виводити зображення з камер заднього огляду прямо на дисплей, це сприяє зручнішому й точнішому паркуванню, знижуючи ризики пошкодження авто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 52 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| API Level | 29 |
| Android авто | Да |
| Car Play | Да |
| Активне охолодження | Да |
| Артикул | 14382-92541 |
| Архітектура ядра | 8хARM Cortex-A55 1600 Mhz |
| аудіо процесор | Dsp toshiba tcb001hq |
| Версія Android | 13 |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Версія ядра | 4.14.133 |
| Можливість вибору мови інтерфейсу | Так, усі мови |
| Вбудований звуковий DSP-процесор | Да |
| Входи і виходи | Відеовихід/Аудиовихід/Вихід на сабвуфер |
| Вихід на камеру | Да |
| гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | PowerVR Rogue GE8322 |
| Діагональ екрану | 10" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Підтримувані формати | AVI/WMA/MP3/FLAC/WAV/JPEG |
| Процесор | Unisoc UIS8581a |
| Розмір | 14.7 x 25.2 см |
| Дозвіл екрану | 268 dpi |
| Слот для SIM карти | Так, знімний |
| Сумісність | Toyota Camry (USA) VII (XV50) Рестайлінг 2015-2017 |
| Підсилювач | AK7604VQ |
| Частота оновлення екрана | 62 Гц |
| Екран | IPS |
| Мова інтерфейсу типово | Український |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴


