
Штатна магнітола Lesko Infiniti Q70 I Рестайлінг 2014-2019 9.5" 4/64 QLED CarPlay 4G Wi-Fi GPS 360 Prime (12286-79268)
25 466 ₴
19 589 ₴
- В наявності
- Код: 12286-79268
Сенсорний дисплей і система Андроїд забезпечує зручний і простий доступ до органів керування головним пристроєм вашого авто. Створіть списки відтворення, читайте та відкривайте файли різних типів прямо на екрані, настроюйте відтворену інформацію, встановлюйте програми з Google Play, користуйтеся навігацією й багато іншого.
Чіткий QLED дисплей і технологія квантових точок являє собою нанокристали, що випромінюють світло певної довжини хвилі перед світлодіодною підсвіткою. Реалізація такого підходу дає змогу QLED-дисплеям досягти вищого рівня колірного передавання. Результатом є насиченіші та реалістичніші зображення з більшою глибиною й точністю кольору.
В автомобільних аудіосистемах цифровий сигнальний процесор (DSP) відіграє вирішальну роль у покращенні якості звуку, надаючи розширені аудіофункції й оптимізуючи звук в автомобілі.
DSP-процесор обробляє аудіосигнал у цифровий форми, за кількома програмними сценаріями, наприклад:
вирівнювання сигналу
фільтрація
фазова корекція та стиснення динамічного діапазону
Корекція приміщення
Інтер'єри автомобілів можуть створювати такі акустичні проблеми, як відбиття, резонанси та нерівномірні частотні Характеристики. Процесори DSP можуть реалізовувати алгоритми корекції приміщення для аналізу акустичних характеристик кабіни транспортного засобу і застосування коригувальних заходів щодо пом'якшення цих проблем. Це забезпечує точніше відтворення звуку та найкращі враження від прослуховування для пасажирів. Ці методи обробки допомагають компенсувати акустичні вади в салоні автомобіля й покращують загальну якість звуку.
У контексті автомобільної Android магнітоли поняття тривимірної динаміки в реальному часі зазвичай стосується візуалізації та моделювання динамічних елементів, пов'язаних із самим транспортним засобом, його оточенням і деякими іншими можливостями програвання поточних даних на дисплеї приладової панелі, наприклад, дані з датчиків авто.
Автомагнітола має функцію навігації, отже, на її екрані може відтворюватися тривимірна карта в режимі реального часу. Ця карта буде показувати поточний стан транспортного засобу, навколишня територія, дороги, будівлі та інші об'єкти, забезпечуючи навігаційні вказівки в реальному часі.
Може містити візуалізацію елементів приладової панелі транспортного засобу, що відтворює динамічні елементи, наприклад спідометр, тахометр, покажчик палива та інші відповідні індикатори.
Магнітола має відчутний запас потужності для виконання штатних і повсякденних завдань. Потужний процесор у поєднанні з 4 Гб оперативної та 64 Гб вбудованої пам'яті дає змогу магнітоле впоратися навіть з невеликими навантаженнями та надійно зберігати необхідну інформацію. Одним із переваг моделі є активна система охолодження, що не допускає перегрівання процесора. Завдяки підтримці технології Carplay та Android Auto ви зможете розширити потенціал автомагнітоли, під'єднуючи до неї ваш смартфон, для обміну даними без фактичного переміщення їх між пристроями. Це дає змогу користуватися деякими застосунками, встановленими на вашому смартфоні так, ніби вони встановлені безпосередньо в головний пристрій вашого авто.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| RCA-виходи | 1 пара |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 45 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з моделлю | Infiniti |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 64Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| DSP | Є DSP/RDS |
| Sim-лоток | Да |
| Артикул | 12286-79268 |
| Архітектура ядра | 2х ARM Cortex-A75 + 6х ARM Cortex A55 2.00 GHz |
| Версія Андроїд | 14 |
| Входи і виходи | Відеовихід/Аудієвийод |
| гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | MALI-G52 |
| Діагональ екрану | 9.5 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Максимальна сила струму | 15 А |
| Щільність пікселів екрана | 440 dpi |
| Підтримувані формати | AVI/MP3/MPEG1/FLAC/WMA/APE/MPEG4/WAV/JPEG/MPEG2 |
| Підтримка 4G | Так |
| Процесор | Unisoc UIS7862A |
| Робочі діапазони частот | FM/AM |
| Розмір | 13 x 22.8 см |
| Дозвіл екрану | 2000 x 1200 px |
| Сумісність | Infiniti Q70 I Рестайлинг 2014-2019 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип охолодження | Активний (кулер) |
- Ціна: 19 589 ₴


